<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=272953630010346&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Moja poradnia dietetyczna w Częstochowie należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk - jest to największa i najbardziej renomowana grupa poradni żywieniowych w Polsce. Elementy wyróżniające poradnię Dobry Dietetyk Częstochowa na tle innych gabinetów dietetycznych to m.in. wyjątkowo zindywidualizowana opieka nad pacjentem oraz bardzo wysoka jakość usługi.

Aby jak najlepiej służyć pomocą pacjentom, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.


Dla swoich pacjentów tworzę indywidualnie dobrane, kompleksowe programy dietetyczne - słowo 'dieta' to za mało, aby opisać ich zawartość. Aby stworzyć personalny plan żywieniowy biorę pod uwagę szereg czynników - stan zdrowia danej osoby, choroby towarzyszące, alergie pokarmowe, wyniki badań laboratoryjnych, skład i budowę ciała, aktywność fizyczną, preferencje smakowe, umiejętności kulinarne, możliwości finansowe, tryb życia itp.

Każdy program dietetyczny wymaga ode mnie pełnego zaangażowania, dlatego jego przygotowanie zwykle zajmuje mi parę dni. Nie daję moim pacjentom szablonów diet, 'gotowców', nie drukuję zaleceń na poczekaniu już podczas pierwszej wizyty - każdy organizm ma przecież inne potrzeby, a to, co pasuje jednej osobie, nie zawsze jest odpowiednie dla drugiej.

Moim zadaniem jest pomagać innym przez zmianę nawyków żywieniowych na lepsze - nie oferuję żadnych spalaczy tłuszczu i nie uzależniam od ich stosowania Państwa efektów diety.


W razie potrzeby konsultuję się z lekarzami różnych specjalności w przypadku pacjentów z chorobami towarzyszącymi nadwadze i otyłości, aby kuracja dietetyczna była skuteczna, a dana osoba odzyskała dobre samopoczucie dzięki zmianie sposobu żywienia.

Moja Poradnia Dobry Dietetyk Częstochowa systematycznie bierze udział w konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk, jak również inne placówki dydaktyczne i uczelnie wyższe.


Pozostaję w stałym kontakcie ze wszystkimi dietetykami naszej sieci, dzięki czemu mogę wymieniać doświadczenia zawodowe i wskazówki z innymi renomowanymi specjalistami w dziedzinie żywienia.


Programy dietetyczne dla pacjentów w naszych Poradniach:

- są przygotowywane na najwyższym poziomie merytorycznym,

- są wydawane w doskonałej jakości .

POKAŻ