Dlaczego warto?

Moja poradnia dietetyczna w Częstochowie należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk - jest to największa i najbardziej renomowana grupa poradni żywieniowych w Polsce. Elementy wyróżniające poradnię Dobry Dietetyk Częstochowa na tle innych gabinetów dietetycznych to m.in. wyjątkowo zindywidualizowana opieka nad pacjentem oraz bardzo wysoka jakość usługi.

Aby jak najlepiej służyć pomocą pacjentom, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.


Opracowywane przeze mnie diety, a właściwie kompleksowe programy dietetyczne, są zawsze indywidualnie dopasowywane do oczekiwań i potrzeb pacjentów. Aby stworzyć personalny plan żywieniowy biorę pod uwagę szereg czynników - stan zdrowia danej osoby, choroby towarzyszące, alergie pokarmowe, wyniki badań laboratoryjnych, skład i budowę ciała, aktywność fizyczną, preferencje smakowe, umiejętności kulinarne, możliwości finansowe, tryb życia itp.

Do przygotowania spersonalizowanego programu dietetycznego podchodzę z należytą starannością i dokładnością, dlatego potrzebuję na to kilku dni. Nie daję moim pacjentom gotowych, szablonowych diet i nie drukuję ich na poczekaniu podczas pierwszej wizyty - wiem, że każdy organizm potrzebuje indywidualnego podejścia.

Pomagam pacjentom poprzez korygowanie sposobu odżywiania - nie oferuję i nie namawiam do zakupu żadnych 'cudownych' suplementów diety.


W razie potrzeby konsultuję się z lekarzami różnych specjalności w przypadku pacjentów z chorobami towarzyszącymi nadwadze i otyłości, aby kuracja dietetyczna była skuteczna, a dana osoba odzyskała dobre samopoczucie dzięki zmianie sposobu żywienia.

Moja Poradnia Dobry Dietetyk Częstochowa systematycznie bierze udział w konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk, jak również inne placówki dydaktyczne i uczelnie wyższe.


Pozostaję w stałym kontakcie ze wszystkimi dietetykami naszej sieci, dzięki czemu mogę wymieniać doświadczenia zawodowe i wskazówki z innymi renomowanymi specjalistami w dziedzinie żywienia.


Programy dietetyczne dla pacjentów w naszych Poradniach:

- są przygotowywane na najwyższym poziomie merytorycznym,

- są wydawane w doskonałej jakości .

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ